KOMUNIKAT KOŃCOWY

MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH

WŁODAWA

 

Rocznik 2008 i młodsi -  DYSTANS 25 m styl dowolny

Najmłodsi uczniowie Szkoły Pływania Aqua Fun, którzy wzięli udział w swoich pierwszych zawodach pływackich, to

(w kolejności alfabetycznej):

Julia Matczuk, ur. 2008 r.

Lena Pawlik, ur. 2009 r.

Jakub Dzyr, ur.2009 r.

Wiktor Purc, ur. 2008 r.

Wszystkim małym pływakom gratulujemy odwagi i ukończenia wyścigu.

 

Rocznik 2006/2007  - dziewczęta DYSTANS 25 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Paulina Jarząbek

2006

0:36,04

2.

Julia Oszust

2007

0:39,06

3.

Barbara Szymańska

2006

0:39,73

4.

Martyna Zalewska

2006

0:42,70

5.

Edyta Zając

2007

1:02,04

6.

Magdalena Mikołajczak

2007

1:11,09

7.

Weronika Staniak

2006

1:14,22

8.

Maja Kieloch

2007

2:01,00

 

 

Rocznik 2006/2007  - chłopcy DYSTANS 25 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Piotr Guziak

2006

0:31,71

2.

Patryk Czugała

2006

0:48,93

3.

Szymon Łukaszewicz

2006

0:54,41

4.

Bartosz Kwiatkowski

2006

1:04,67

 

 

Rocznik 2004/2005  - dziewczęta DYSTANS 25 m styl dowolny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Martyna Wólczyńska

2005

0:23,90

2.

Jagoda Marciocha

2004

0:34,60

3.

Wiktoria Gromysz

2005

0:35,09

4.

Julita Pawlik

2005

0:54,20

5.

Julia Weremczuk

2005

1:24,90

 

Rocznik 2004/2005  - chłopcy DYSTANS 25 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Radosław Wołos

2004

0:25,59

2.

Bartosz Tasak

2004

0:28,17

3.

Jakub Grzywaczewski

2004

0:29,02

4.

Arkadiusz Dąbrowski

2005

0:39,85

 

Rocznik 2002/2003  - dziewczęta DYSTANS 25 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Aleksandra Kaliszuk

2002

0:17,06

2.

Weronika Weremczuk

2002

0:23,76

3.

Zofia Golec

2003

0:23,99

4.

Ada Makarewicz

2002

0:24,64

5.

Wiktoria Sołtan

2003

0:25,70

6.

Julia Filipek

2002

0:26,78

7.

Katarzyna Kuszpa

2003

0:27,20

8.

Oliwia Wałecka

2003

0:28,96

 

Rocznik 2002/2003  - chłopcy DYSTANS 25 m styl dowolny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Maciej Gromysz

2002

0:17,65

2.

Łukasz Staniak

2002

0:19,54

3.

Mikołaj Stupnicki

2003

0:23,56

4.

Jakub Linkiewicz

2003

0:27,81

5.

Bartek Holaczuk

2003

0:30,10

6.

Marcin Baczul

2003

0:30,48

7.

Hubert Niewiadomski

2003

0:36,89

8.

Ilja Trochanowski

2003

0:38,11

 

Rocznik 2001 i starsze  - dziewczęta DYSTANS 50 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Aleksandra Błyskosz

2001

0:46,56

2.

Jagoda Łakuta

2001

0:47,80

3.

Daria Makarewicz

2001

0:57,56

4.

Aleksandra Makarewicz

2001

1:08,50

 

Rocznik 2001 i starsi  - chłopcy DYSTANS 50 m styl dowolny

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Czas

1.

Sebastian Piech

2001

0:46,06

2.

Szymon Łakuta

2001

0:51,20

3.

Piotr Wulczyński

2001

0:51,41

4.

Dorian Wąsowski

2001

0:54,88

 

               

Sportowe emocje już za nami!

                      Wszystkim uczestnikom Mikołajkowych Zawodów Pływackich gorąco dziękuję za Udział w zawodach i gratuluję ducha sportowej rywalizacji, dobrego humoru, a przede wszystkim umiejętności pływackich. Mam nadzieję, że zawody dostarczyły zawodnikom

i kibicom wielu pozytywnych emocji i solidnej porcji energii na kolejne miesiące solidnych treningów. Dziękuję za wspólną zabawę i już

dziś zapraszam do udziału w następnych pływackich zmaganiach  Szkoły Pływania Aqua Fun w 2014 roku!

                                                                                              Marta Walczuk-Wólczyńska

AWA
7 grudnia 2013 r.